logo angielski słówka

LEWA REKLAMA SLOWKA.PL

REKLAMA
Ocena:    4.5 / 5
Liczba głosów:    2
 

Czy filmy pomagają w nauce angielskiego?

Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie pomaga w nauce angielskiego jak kontakt z żywym językiem. Co jednak zrobić, jeśli nie mamy możliwości wyjazdu do kraju anglojęzycznego i porozmawiania z native speakerami? Na szczęście żyjemy w epoce internetu, dzięki któremu mamy dostęp do całego świata, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.Warto więc, by mieć kontakt z żywym angielskim, oglądać filmy, których pohaterowie posługują się tym językiem.

Jeśli jesteś początkujący, niestety programy telewizyjne czy filmy mogą okazać się zbyt trudne do zrozumienia. Z pomocą przychodzą tu kursy językowe. Zawierają one specjalnie stworzone na potrzeby uczniów filmy. Znając jedynie podstawowe słownictwo, możesz z ich pomocą ćwiczyć rozumienie ze słuchu. Poniżej przykład takiej filmu z kursu "Profesor Henry Kompletny kurs dla początkujących" w wersji online na platformie multikurs.pl:Gdy jesteś już na poziomie średnio zaawansowanym, możesz oglądać programy telewizyjne, np. wiadomości. Może w nich się jednak pojawić sporo słownictwa, które nie będzie ci znane. Dlatego warto przed obejrzeniem takich programów zapoznać się z filmami z kursów dla średnio zaawansowanych. Poniżej przykład takiego filmu z kursu "Profesor Henry Kompletny kurs dla średnio zaawansowanych" w wersji online na platformie multikurs.pl. Odtwarza on anglojęzyczny serwis informacyjny.

 

Dzięki kursom takim jak te na multikurs.pl i zawartych w nich filmach będziesz przygotowany, żeby skonfrontować się z żywym angielskim. A o to przecież chodzi w nauce, prawda?


Tagi: , , ,

Zaproponuj zmianę
REKLAMA
REKLAMA
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami A Way Out of Hell Nowy wydanie   Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami A Way Out of Hell Nowy wydanie

Angielski z kryminałem - zabójczo wciągający!do góry
Copyright 2024 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo